- Imię i nazwisko
- Obóz
- Miejsce śmierci
- Podporucznik piech. rezerwy
Józef Marian GIZA
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Józef GIZDOŃ
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech. rezerwy
Aleksander Julian Leon GIZELLA
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Tadeusz GIŻYCKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik art.
Jerzy Eugeniusz GIŻYŃSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Roman GLABISZEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PWŚl.
Józef GLAJC
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PWŚl.
Stefan GLANC
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PP
Józef GLAPA
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PWŚl.
Walenty GLAPIAK
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan
Karol GLAZUR
- Kozielsk
- Katyń
- Przodownik PP
August GLENC
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Leon GLIKMAN
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Jan GLIŃCZAK
- Ostaszków
- Miednoje
- Porucznik kaw. rezerwy
Zygmunt GLINICKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Stanisław Stefan GLINICKI
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Józef GLINIECKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy strażnik SW
Karol GLIŃSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Kazimierz GLIŃSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Przodownik PP
Edmund GLISZCZYŃSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan piech.
Henryk Antoni GLISZCZYŃSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Józef GLISZCZYŃSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Zygmunt GLIWIŃSKI
- Kozielsk
- Katyń
-
Alfred GLÜCKLICH
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech. rezerwy
Paweł GLUZA
- Starobielsk
- Charków
- Kapitan sł. zdr.
Antoni Ignacy GMEREK
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Antoni GMYREK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech. rezerwy
Aleksander GNATOWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Posterunkowy PP
Michał GNIADEK
- Ostaszków
- Miednoje
- Przodownik PP
Jan GNIAZDOWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan sap.
Władysław GNIEWIŃSKI
- Starobielsk
- Charków
- Przodownik PWŚl.
Franciszek GNIEŁKA
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan piech.
Piotr GNIOT
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PWŚl.
Karol GNIZIA
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech.
Zbigniew Teofil GNIŁKA
- Starobielsk
- Charków
- Przodownik PWŚl.
Franciszek GNYP
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech.
Ryszard Mieczysław GOC
- Starobielsk
- Charków
- Kapitan wet. posp. rusz.
Tadeusz GOĆKOWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik sł. zdr. rezerwy
Jan GOĆKOWSKI
- Starobielsk
- Charków
-
Stanisław Wiktor GOCZAŁKOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Stanisław GOCZEK
- Ostaszków
- Miednoje
- Nadkomis. PP
Wacław GOCŁAWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik
Zdzisław GODEK
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Dawid GODEL
- Kozielsk
- Katyń
- Przodownik PP
Bronisław GODLEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Major pil.
Bolesław GODLEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik łącz. rezerwy
Józef GODLEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Władysław GODLEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podchorążych
Tadeusz GODLEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan uzbr.
Władysław Witold GODLEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik piech. rezerwy
Marian GODLEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podchorążych
Tadeusz GODLEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Porucznik rezerwy
Kazimierz GODOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Władysław Józef GODULA
- Kozielsk
- Katyń
- Major
Stanisław GODYCKI-ĆWIRKO
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Michał GODZICH
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik art. rezerwy
Władysław GODZIMIRSKI
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik rezerwy
Władysław GODZISZEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Porucznik br. panc.
Piotr Wiktor GODZISZEWSKI
- Starobielsk
- Charków