- Imię i nazwisko
- Obóz
- Miejsce śmierci
- Kapitan rezerwy
Jan BASTRZYK
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PWŚl.
Robert BASZCZOK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Ryszard BASZKIEWICZ
- Kozielsk
- Katyń
-
Edmund BASZKOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podpułkownik piech.
Kazimierz BASZNIAK
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik
Jan Józef BATKO
- Kozielsk
- Katyń
- Porucznik rezerwy
Michał BATKO
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Stanisław BATKOWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Posterunkowy PP
Józef BATOR
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Jan BĄTOREK
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Józef Stefan BATOROWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PP
Stanisław BATORSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Kazimierz BATORSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Jan BATORSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik tab. rezerwy
Jan BATOŻYŃSKI
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Stefan BATURA
- Ostaszków
- Miednoje
- Major art.
Stanisław Franciszek BATYCKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik piech. rezerwy
Franciszek Józef Stanisław BAUDA
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Ludwik Paweł BAUER
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Wincenty Antoni BAUER
- Ostaszków
- Miednoje
- Major rezerwy
Jan Aleksander BAUER
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Henryk Jerzy BAUER
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan piech. rezerwy
Leon BAUER
- Starobielsk
- Charków
- Major rezerwy
Gustaw Jan BAUERFEIND
- Kozielsk
- Katyń
- Porucznik pil.
Alfred Wilhelm BAUMAN
- Starobielsk
- Charków
- Kapitan w stanie spoczynku
Gustaw BAUMFELD
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Józef BAZAN
- Ostaszków
- Miednoje
- Major dyplomowany
Ignacy BAZARNIK
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy przodownik PP
Jan BAŻEŃSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Zenobiusz BAZYLCZYK-PODLASKI
- Kozielsk
- Katyń
- Rotmistrz kaw. st. sp.
Ryszard Maria Krystian BAZYLEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik rezerwy
Witold BAŁACHOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan piech. st. sp.
Franciszek BAŁKA
- Starobielsk
- Charków
- Kapitan rezerwy
Karol BAŁŁABAN
- Kozielsk
- Katyń
- Chorąży piech.
Jan BECHCICKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Brunon Maksymilian BECHTOLD
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Leonard BECK
- Kozielsk
- Katyń
- Porucznik tech. lot.
Rudolf BECK
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik art. rezerwy
Mieczysław BECZKOWICZ
- Starobielsk
- Charków
- Podchorążych
Piotr BEDNARCZUK
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Leon BEDNAREK
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik piech. rezerwy
Feliks BEDNAREK
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik piech. rezerwy
Władysław Aleksander BEDNAREK
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik piech. rezerwy
Henryk BEDNAREK
- Starobielsk
- Charków
- Posterunkowy PP
Antoni BEDNAREK
- Ostaszków
- Miednoje
- Przodownik PP
Jan BEDNAROWICZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy przodownik PP
Tomasz BEDNARSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Major kaw.
Franciszek Władysław Józef BEDNARSKI
- Starobielsk
- Charków
- Posterunkowy PP
Józef BEDNARSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Przodownik PP
Władysław BEDNARSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PP
Stanisław BEDNARSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Przodownik PWŚl.
Alojzy BEDNARZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PP
Piotr BEDNARZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Jan BEDNARZ
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Wojciech BEDNARZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Posterunkowy PP
Władysław BEDYK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech. rezerwy
Alojzy Antoni BEDYŃSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Alojzy BEHRENDT
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Jan BEJGIER
- Kozielsk
- Katyń