- Imię i nazwisko
- Obóz
- Miejsce śmierci
- Starszy posterunkowy PP
Stefan ANISZCZENKO
- Ostaszków
- Miednoje
- Posterunkowy PP
Roman ANKIANIEC
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan art.
Stefan Leon ANLAUF
- Starobielsk
- Charków
- Rotmistrz rezerwy
Konstanty ANTON
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan
Bolesław Stanisław ANTON
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Stanisław ANTONIAK
- Kozielsk
- Katyń
- Porucznik
Józef ANTONIAK
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik art. rezerwy
Jan ANTONIEWICZ
- Starobielsk
- Charków
- Rotmistrz rezerwy
Wacław ANTONIEWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan sap.
Zygmunt Stefan ANTONIEWICZ
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Mikołaj ANTONISZYN
- Ostaszków
- Miednoje
- Porucznik
Stefan ANTONOWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan
Zbigniew ANTONOWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Piotr Rafał ANTONOWICZ
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik piech. rezerwy
Michał ANTOSIAK
- Starobielsk
- Charków
- Starszy przodownik PP
Jakub ANTOSIAK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Władysław ANTOSIEWICZ
- Starobielsk
- Charków
- Posterunkowy PP
Franciszek Marian ANTOSZCZYK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Józef ANTOSZEK
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Lech Józef ANTOSZEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Bronisław ANTOSZEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
-
Włodzimierz ANTYPOW
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Jerzy ANUFRIEW
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Władysław ANULEWICZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan int.
Teodor Karol APELT
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Władysław APOZNAŃSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PP
Teofil APTAZY
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Jan ARABSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Porucznik łącz. rezerwy
Włodzimierz Marian ARASZKIEWICZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik
Jan ARCICHOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik
Mieczysław ARCICHOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik
Zenon ARCIMOWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Przodownik PP
Franciszek ARCISZEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Przodownik PP
Jan ARCISZEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy przodownik PWŚl.
Józef ARENDARCZYK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik
Antoni Jan ARENDARSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik piech. rezerwy
Kazimierz ARENTOWICZ
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik piech. rezerwy
Leszek Henryk Grzegorz ARKUSZEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik
Władysław ARMATA
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik int. rezerwy
Edward Emil ARNEKKER
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik sł. zdr. rezerwy
Benno ARON
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik piech. rezerwy
Kazimierz Marian ARTKE
- Starobielsk
- Charków
- Pułkownik art.
Włodzimierz ARWANITI
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik piech. posp. rusz.
Włodzimierz ASCHENBERG
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Adolf ASTAPCZYK
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan piech. rezerwy
Apolinary Robert ASZENBERG
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik art. rezerwy
Zdzisław Antoni ATLASS
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Wojciech ATŁASIK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podkomisarz PP
Wacław AUBRECHT
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik
Antoni AUC
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik
Karol AUGUSTOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
-
Jan AUGUSTYN
- Ostaszków
- Miednoje
- Przodownik PP
Franciszek AUGUSTYN
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik
Tadeusz AUGUSTYNIAK
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Teodor AUGUSTYNIAK
- Ostaszków
- Miednoje
-
Mieczysław AUGUSTYNOWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik
Kazimierz AUGUSTYNOWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik piech. rezerwy
Witold Władysław Tadeusz AURZECKI
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik sap. rezerwy
Kazimierz AWTUSZEWSKI
- Starobielsk
- Charków