- Imię i nazwisko
- Obóz
- Miejsce śmierci
- Podporucznik rezerwy
Tadeusz Andrzej ALAMA
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik piech. rezerwy
Ignacy ALBERT
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik br. panc. rezerwy
Karol ALBIN
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Bronisław ALBIN
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan adm. st. sp.
Wilhelm ALBIŃSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik piech.
Bolesław Tadeusz ALBIŃSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Leon Juliusz ALBRECHT
- Kozielsk
- Katyń
-
Stefan ALEKSANDRIN-HERZOG
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Edmund Kazimierz ALEKSANDROW
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Wacław Samuel ALEKSANDROWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Paweł ALEKSANDROWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Major
Antoni ALEKSANDROWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Franciszek ALENCYNOWICZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan piech. rezerwy
Józef ALFER
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik
Antoni Jan ALLERY
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Roman Józef ALPIŃSKI vel SOŁOWICKI
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Józef ALTCHEIM
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan sł. zdr. rezerwy
Dawid ALTERMAN
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik art. rezerwy
Jerzy ALTMAN
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Franciszek AMBICKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Porucznik rezerwy
Włodzimierz AMBROŻEWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Józef AMBROZIAK
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PP
Stanisław AMBROZIEWICZ
- Ostaszków
- Miednoje
- Posterunkowy PP
Bronisław AMBROZIŃSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik
Jan AMEREK
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy przodownik PP
Antoni AMSZEJ
- Ostaszków
- Miednoje
- Kapitan rezerwy
Jan ANASIEWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan art. posp. rusz
Władysław Marceli ANCZYC
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik rezerwy
Roman ANDROLETTI
- Kozielsk
- Katyń
- Pchor.
Zygmunt ANDRUSZEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Posterunkowy PP
Stefan ANDRUSZEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Porucznik piech. rezerwy
Jan ANDRUSZKIEWIC
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik piech. rezerwy
Antoni Donat ANDRYCHOWICZ
- Starobielsk
- Charków
- Posterunkowy PP
Jan ANDRYSIAK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik
Edward ANDRYSIAK
- Kozielsk
- Katyń
- Posterunkowy PP
Kazimierz ANDRZEJACZEK
- Ostaszków
- Miednoje
-
Piotr ANDRZEJCZUK
- Ostaszków
- Miednoje
- Posterunkowy PP
Józef ANDRZEJCZYK
- Ostaszków
- Miednoje
- Starszy posterunkowy PP
Wacław ANDRZEJCZYK
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Stanisław ANDRZEJEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik
Henryk Antoni ANDRZEJEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Ludwik ANDRZEJEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech. rezerwy
Edward ANDRZEJEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Starszy posterunkowy PP
Jan ANDRZEJEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Porucznik rezerwy
Czesław ANDRZEJEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Starszy posterunkowy PP
Mieczysław ANDRZEJEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Posterunkowy PP
Władysław ANDRZEJEWSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik rezerwy
Bogdan Leszek ANDRZEJEWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Rotmistrz kaw.
Witold ANDRZEJEWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik
Borys ANDRZEJKOWICZ
- Kozielsk
- Katyń
- Kapitan art. rezerwy
Bronisław ANDRZEJOWSKI
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik
Henryk Leopold ANDRZEJOWSKI
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik rezerwy
Marcin ANDZIAK
- Kozielsk
- Katyń
- Podporucznik piech.
Zbigniew ANGERER
- Starobielsk
- Charków
- Posterunkowy PP
Leon ANGERMAN
- Ostaszków
- Miednoje
- Posterunkowy PP
Michał ANGIELSKI
- Ostaszków
- Miednoje
- Podporucznik piech. rezerwy
Stanisław ANGLIK
- Starobielsk
- Charków
- Porucznik piech.
Antoni Julian ANIOŁ
- Starobielsk
- Charków
- Podporucznik sł. zdr. rezerwy
Markus ANISFELD
- Starobielsk
- Charków